Yijiansheshegong Печат на Ајдахо Гуми Покрие Гума Резервно Тркало Покрива Универзална Водоотпорен Тркала Гуми Опфаќа Погоден за Камион со Приколка Многу Возило

Yijiansheshegong Печат на Ајдахо Гуми Покрие Гума Резервно Тркало Покрива Универзална Водоотпорен Тркала Гуми Опфаќа Погоден за Камион

Това е достапна
DEN 397.20
Количината на стоката:

Нашите Резервни Гуми Поклопецот Е Направен Од Висок Квалитет На Полиестер Ткаенини.Издржливи, Водоотпорен И Dustproof.Лесно Да Се Чисти, Вие Само Треба Да Се Избрише Со Партал.Сончање И Анти-Корозија, Заштита На Вашето Возило.Ефикасно Да Го Заштити Вашиот Резервни Гуми Во Дожд, Снег, Ветар, Прав, Сонцето И Било Лошо Време Кога Вашите Возила Во Гаража Или Надвор.Универзален Модел Е Погоден За Многу Возила.Elasticized Назад Полите И Да Подготви String Дизајн За Брзо И Прилагодливи Се Вклопуваат, Погодно Да Се Отстрани, Расклопување И Чистење, Спречување На Гуми Покрие Воодушевен Од Ветрот.Со Најлон Јаже И Тока, Прилагодлива Големина, Лесно Да Се Инсталира И Расклопување, Без Алатки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата