Титан 63316 16 оз. Топката Pein Чекан

Титан 63316 16 оз. Топката Pein Чекан

Това е достапна
DEN 457.68
Количината на стоката:

Удобно, текстура перница зафат.Одлично за peining заковки и впечатлива chisels и тупаници.Добро прилагодени за обликување полесна должност unhardened метали.Исто така, се достапни како дел од Продавница Железо 5-парче 63125 чекан сет.Шок апсорбирање на fiberglass се справи. 16 оз.Топката pein чекан.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата