Обраснат на лице-Чистење со Четка, Практични Лицето Измијте Четки, Superfine Влакна се Мијат Чистење Убавина Алатка за Сите Типови на Кожа на Лицето Длабоко Чистење(Роз?

Обраснат на лице-Чистење со Четка, Практични Лицето Измијте Четки, Superfine Влакна се Мијат Чистење Убавина Алатка за Сите Типови

Това е достапна
DEN 232.56
Количината на стоката:

Воскресна поени дизајн може да се еднакво дистрибуирате притисок за да се намали иритација на кожата, кои може ефикасно да се очисти, разлиствам, масажа, мазна, отстранете blackheads, се минимизираат порите и заличи тонот на кожата на вашето лице.Мека и superfine влакна четка косата може целосно и длабоко чистење на кожата на вашето лице со softest допир, која е безбедно и пријатно на лицето на кожата.Издржливи доволно да се користи за многу пати без деформација.Преносни големина е идеал за убавината на движење.Погоден за сите типови на кожа од суви да мрсна.Опис : Тоа е време да се направи вашето лице roseate повторно со лицето четка.Овој производ е направен од високо квалитетен материјал, кој е многу издржливи и повеќе здрава вашата кожа.Воскресна точки може да се исчисти секоја педа на кожата за да ги отстраните blackhead или нечистотија, и да се промовира клеточен циклус, па така можете да се здобијат дека младешки изглед сте сонувале на.Функција : 1. Мека и superfine влакна четка косата може целосно и длабоко чистење на кожата на вашето лице со softest допир, која е безбедно и пријатно на лицето на кожата.2. Воскресна поени дизајн може да се еднакво дистрибуирате притисок за да се намали иритација на кожата, кои може ефикасно да се очисти, разлиствам, масажа, мазна, отстранете blackheads, се минимизираат порите и заличи тонот на кожата на вашето лице.3. Издржливи доволно да се користи за многу пати без деформација.4. Погоден за сите типови на кожа од суви да мрсна. 5. Преносни големина е идеал за убавината на движење.6. Криви се справи со е удобен и лесен за држење.7. Стринг јамка е погодно да се откажам.Spezifikations : Рачка Материјал : ABSBrush Коса Материјал : Superfine Fiber Optional Боја : Светло Зелена, Бела, Pink Item Должина : 7.7 cm / 3.0 inch Brush Коса Должина : 3cm / 1inch Oval Издувам Дијаметар : 4.5 cm / 1.8 inch Weight : 89g Type : Cleanser Function : Отстранување на Blackheads, Масажа, Намалување на Порите и Промовирање на Мобилен Циклус за Лицето Skin Package Вклучува : 1 x Лице Brush Note : ве Молиме чиста четка со благ детергент во топла вода и сува тоа во воздух пред повторна употреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата