Плоштад Полипропилен Приклучоци - 1-1/16 Плоштад Поли Plug Природни MOCAP PSQP1.062NAT (qty50)

Плоштад Полипропилен Приклучоци - 1-1/16 Плоштад Поли Plug Природни MOCAP PSQP1.062NAT (qty50)

Това е достапна
DEN 348.00
Количината на стоката:

Овој предмет е наменет да се користи со Cleartec Пакување цевки.Бидејќи оваа точка е специјално големина за да бидат компатибилни со Cleartec цевки, тоа не може да биде соодветен за други апликации.Нашето внатрешно-одговара полипропилен приклучоци, кои се дизајнирани за употреба во нашите Квадратни Цевки, и Запечатени Дното Плоштадот Контејнери се порибено во црвена, црна и природни бои.Овие приклучоци, кои се лесно да го вметнете и отстраните, се предлага да се лесни или не-кршливи предмети.Специјални бои се исто така достапни.Надвор Должина : 0.46 во / Внатре Ширина : 0.95 во / Цевка Големина : 1.062 во / Прирабница Дебелина : 0.078 во / за Да ги Собере Цевка Големина : 1.062.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата