100Pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик Метрички Рамни Подлошки,Ореви и Завртки Сет Машина Завртка,Орев Асортиман Kit(M490.8)

100Pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик Метрички Рамни Подлошки,Ореви и Завртки Сет Машина Завртка,Орев Асортиман Kit(M490.8)

Това е достапна
DEN 160.56
Количината на стоката:

Висока цврстина, без дисторзија.Носат анти-корозија.Издржливи не рѓа.Убава и практична.Животната средина не-токсични.Опис : Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик Пакување : OPP 100 компјутери / кеса Димензии : M3*7*0.5 М4*9*0.8 М5*10*1.0 M6*12*1.5 М8*16*1.6 M10*20*2.0 Карактеристики : 1. Висока цврстина, без нарушување 2. Носат анти-корозија 3. Издржливи не рѓа 4. Убава и практична 5. Животната средина не-токсични 6. издржливи експлозија-доказ Пакетот Вклучува : 1 bagx Подлошки Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-2mm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме да се разбере, ви Благодариме!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата