Aexit 7/8 Инчи Рака Управувана Алатки Титаниум Обложена Ротари Имајќи Плочка Сечење Тркала Рачна Машина Алатка Модел:34as423qo172

Aexit 7/8 Инчи Рака Управувана Алатки Титаниум Обложена Ротари Имајќи Плочка Сечење Тркала Рачна Машина Алатка Модел:34as423qo172

Това е достапна
DEN 868.80
Количината на стоката:

На волфрам-карбид изградба дава сила и издржливост.Големина на тркало : 22 x 6 x 6mm/ 7/8 Инчи x 1/4 Инчи x 1/4 Инчи(OD*Внатрешна Кол.*Т).На титаниум слој помага во одржување на остар напад на работ.Воланот е наменет за прецизен напад на плочка.Замена на носење на сечење и тркала помага да се врати плочка секачи да се сакаат-нови перформанси.(434129ewet340752y Ud R826487). 1.Големина на тркало : 22 x 6 x 6mm/ 7/8 Инчи x 1/4 Инчи x 1/4 Инчи(OD*Внатрешна Кол.*T) 2.Воланот е наменет за прецизен напад на плочка.3.На волфрам-карбид изградба дава сила и издржливост.4.На титаниум слој помага во одржување на остар напад на работ.5.Замена на носење на сечење и тркала помага да се врати плочка секачи да се сакаат-нови перформанси.Спецификација : Име на Производ : Плочка Сечење Wheel Package Содржина : 1 x Плочка Сечење и Тркала, 1 x Хексадецимален Rod Weight : 29g Material : Титан, Волфрам Carbide Color : Месинг Тон Сребро Tone Total Должина : 35mm/1.3 Inch Wheel Големина : 22 x 6 x 6mm/ 7/8 Инчи x 1/4 Инчи x 1/4 Инчи(OD*Внатрешна Кол.*T)Макс.Круг со Дијаметар : 22mm/ 0.87 Инчен(668uiyh7386sedt2717) Enviamos ел envío desde Кина por он período де 10 30 días.

Клучни карактеристики

Product Name:
Tile Cutting Wheel
Package Content:
1 x Tile Cutting Wheel, 1 x Hex Rod
Weight:
29g
Material:
Titanium, Tungsten Carbide
Color:
Brass Tone, Silver Tone
Total Length:
35mm/1.3 Inch
Wheel Size:
22 x 6 x 6mm/ 7/8 Inch x 1/4 Inch x 1/4 Inch(OD*Inner Dia.*T)
Max. Circle Diameter:
22mm/ 0.87 Inch
(668uiyh7386sedt2717) :
Enviamos el envío desde China por un período de 10 a 30 días. :

Слични производи во категоријата