LODFIBER JD090A HPE Компатибилен 100BASE-EX SFP 1310nm 40km ДОМ Transceiver

LODFIBER JD090A HPE Компатибилен 100BASE-EX SFP 1310nm 40km ДОМ Transceiver

Това е достапна
DEN 1963.20
Количината на стоката:

JD090 A.HPE JD090 A Компатибилни. 100 BASE-EX SFP 1310nm 40km transceiver.LODFIBER JD090 A HPE Компатибилен 100 BASE-EX SFP 1310nm 40km ДОМ Transceiver 100% HPE Компатибилен 100 BASE-EX SFP 1310nm 40km transceiver Спецификации : Дел Број : JD090 A Форма Фактор : SFP Вид Уред : Transceiver модул Апликација : 100 BASE-EX автор е на Трансфер на Податоци го Оценувате : 125 Mbps бранова Должина : 1310nm Макс Далечина : 40km Влакна Тип : SMF Конектор : Дуплекс LC Температурата на работа : 0~70 °C во Согласност со MSA SFP Спецификација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата