Hakeeta USB Јазик Преведувач,Поддршка на 28 Јазици на Гласот за Текст, постојаното Зборување за 1 Минута,Едно-Копче за Контрола, USB Проширување,Погоден за Патување и Работ?

Hakeeta USB Јазик Преведувач,Поддршка на 28 Јазици на Гласот за Текст, постојаното Зборување за 1 Минута,Едно-Копче за Контрола,

Това е достапна
DEN 462.96
Количината на стоката:

USB гласовен преведувач, поддршка директен превод на 28 јазици.Глас на текст, постојаното зборување за 1 минута.Едно-копче за контрола, usb проширување, компактно тело, лесно да се носат.Гласот за прецизни текст, многу погоден за патување.Лице-до-лице комуникација, лесно превод.Реши јазик проблеми и направете го тоа лесно и пријатно да комуницираат без бариери во текот на процесот.Спецификација : Предмет Тип : Интелигентни Преведувач Производ Тежина : 12.1 g / 0.4 оз(прибл.) Производ Големина : Прибл. 6.3 x 2 x 1cm / 2.5 x 0.8 x 0.4 во Пакување Големина : Прибл. 12 x 5.5 x 3cm / 4.7 x 2.2 x 1.2 во Факултативна Бои : Розово Злато, Сива Материјал : Метал Глас Текст : Поддршка за континуиран зборуваат за 1 минута Гласовен Превод : Директен превод на 28 јазици Пакет Листа : 1 X Instruction1 X USB Гласовен Преведувач.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата