Термо Научни Адаптер, 20 x 7mL DIN Цевка, Жолта

Термо Научни Адаптер, 20 x 7mL DIN Цевка, Жолта

Това е достапна
DEN 198.72
Количината на стоката:

Држи до 20 7m L центрифуга цевки со DIN димензии (се продава одделно).Термо Фишер Научни произведува аналитички инструменти, лабораториска опрема, потрошен материјал, и софтвер под Термо-Научни, Фишер Научни, Barnstead, и Nalgene брендови, меѓу другите.Компанијата е со седиште во Јадрото, М-р.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата