WHW Целата Куќа Светови Крозби Улица Нерѓосувачки Челик Гледајќи Топка за Домови и Градини, 5.25 Инчи Дијаметар, Сребро Огледало Свет

WHW Целата Куќа Светови Крозби Улица Нерѓосувачки Челик Гледајќи Топка за Домови и Градини, 5.25 Инчи Дијаметар, Сребро Огледало

Това е достапна
DEN 2212.80
Количината на стоката:

Додадете полиран око фаќање Нерѓосувачки Челик Свет до вашиот дом и да се создаде прекрасен фокусна точка во вашата градина.Идеален за надворешна декорација, овие разноврсна глобуси може да биде ставен на земјата, на трибините меѓу цвеќиња, во рок градини или помеѓу високи треви.Неверојатна во базен.Овие нерѓосувачки челични топки се плови и да се направи за блескави очи бонбони како тие bobble во базен, езерца или Џакузи.Големина на 5 1/4 инчи во дијаметар.Одлично за kinki.Идеален за градинарство ентузијасти, или како housewarming подароци, топки како овие се верува дека носат благосостојба, среќа и изобилство раст во градини.Во минатото, тие беа подароци на вистинското пријателство со тоа име, Пријателство Топки.Ги донесе внатре за да додадете светлина и одблесоци во вашиот простор.Кластер ги заедно за да се формира ултра-шик сад спојници за модерна луксузен ентериер и табела декорација.На врвот mantles или armoires, тие додадете благодатно домот современа одблесокот.Неверојатна искривено огледало за квалитет доловува светот околу него.Исто така познат како батлер топки во претходните времиња, топки се допаѓа ова беа стратешки поставени на маси, така што гостите во една соба може да се види со само еден поглед на топката.Уживајте во!Од Целата Куќа Светови.Додадете полиран око фаќање Нерѓосувачки Челик Свет до вашиот дом и да се создаде прекрасен фокусна точка во вашата градина.Идеален за надворешна декорација, овие разноврсна глобуси може да биде ставен на земјата, на трибините меѓу цвеќиња, во рок градини или помеѓу високи треви.Неверојатна во базен.Овие нерѓосувачки челични топки се плови и да се направи за блескави очи бонбони како тие bobble во базен, езерца или Џакузи.Големина на 13 cm во дијаметар.Одлично за kinki.Идеален за градинарство ентузијасти, или како housewarming подароци, топки како овие се верува дека носат благосостојба, среќа и изобилство раст во градини.Во минатото, тие беа подароци на вистинското пријателство со тоа име, Пријателство Топки.Ги донесе внатре за да додадете светлина и одблесоци во вашиот простор.Кластер ги заедно за да се формира ултра-шик сад спојници за модерна луксузен ентериер и табела декорација.На врвот mantles или armoires, тие додадете благодатно домот современа одблесокот.Неверојатна искривено огледало за квалитет доловува светот околу него.Исто така познат како батлер топки во претходните времиња, топки се допаѓа ова беа стратешки поставени на маси, така што гостите во една соба може да се види со само еден поглед на топката.Уживајте во!Од Целата Куќа Светови Добредојдовте на производот линија на Целата Куќа Светови.Њујорк базирана компанија нуди висок квалитет, стилски производи за секоја соба во куќата и надвор од неа.Од кујната, во дневната соба, за да спалната соба, трпезарија, home office, плакар и градина : Нашите критериуми се удобност, квалитет, стил и вредност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата