SONGMICS Накит Кутија, Патување Накит Случај, Компактен Накит Организатор со 2 Фиоки, Огледало, Lockable со Клучеви, 6.9 x x 5.3 4.7 Инчи, Подарок Идеја, Бела UJBC154W01

SONGMICS Накит Кутија, Патување Накит Случај, Компактен Накит Организатор со 2 Фиоки, Огледало, Lockable со Клучеви, 6.9 x x 5.3

Това е достапна
DEN 719.76
Количината на стоката:

Се ОДЛИКУВА СО ПРОСТОРОТ : Tangles, јазли, изгубени парчиња—ти никогаш не ќе мора да се грижите за овие повторно.Скроти вашиот накит во овој случај со 16 earring студ дупки, 7 прстен ролни, 1 голема оддел, 4 мали коцки, и 8 ѓердан куки со заштитна кеси.ДОМОТ НАДВОР, МЕКА ВНАТРЕ : Добар стил и внимателни заштита одат рака под рака со овој накит кутија.Направени со шик синтетички кожа надворешноста и меки кадифени обвивка, вашиот накит ќе бидат добро згрижени тука пред тие да светне вашиот ден.НИКОГАШ нема да ПРЕСТАНЕ да СЈАЕ : Патување и елеганција, можете да ги имаат сите.Лесно пакет оваа 6.9" x 5.3" x 4.7" компактен накит кутија во вашиот куфер и да си секогаш сјае и елегантен, дури и во движење.ЗА НЕЗАБОРАВНИ МОМЕНТИ : За вашата ќерка на нејзиниот роденден, внука на колеџ, или fashionista пријател кој патува многу, овој накит организатор ќе биде прекрасен подарок да биде богатство.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : компактен накит случај со 2 фиоки и 2 странични врати, огледало под капакот, а lockable дизајн со 2 копчиња за да се задржи вашиот накит безбедно, рачка за лесно носење, и око-пријатен изглед кој ќе го вашиот стил на облекување маса.Боја : Бела.Материјал : МДФ (Средна Густина Fiberboard), СТП (Полиуретан), Сомот Обвивка.Производ Големина : 6.9"L x 5.3"W x 4.7"H (17.5 x 13.5 x 12 cm).Производ Тежина : 2 lb (0.9 кг). 1 x Накит Кутија.Инстант Омилени : чисти линии, компактни димензии, и мека на допир на синтетички кожа го прават овој накит кутија пријатен парче на вашиот гардеробер, и совршена позадина за вашиот gleaming парчиња.Само Право за Патување : настан може да се излезе, или голема забава ноќ додека патуваат..кој пар обетки или ѓердан да се донесе?Со низа на точки во ова патување накит кутијата, вашиот личен скривам на bling може да патуваат со вас—имате опции!Плус, на lockable дизајн со 2 копчиња држи сè безбедно додека вие се концентрирате на сценографијата.Спецификации : .Боја : White Material : МДФ (Средна Густина Fiberboard), СТП (Полиуретан), Сомот Lining Product Големина : 6.9"L x 5.3"W x 4.7"H (17.5 x 13.5 x 12 cm)Производ Тежина : 2 lb (0.9 кг).Пакет Содржина : . 1 x Накит Кутија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата