Преносни Мини Електрични Фрижидер Пијалаци Инстант 12V Ладење Првенство 28W 350Ml Пиво Кулер Допир Контрола

Преносни Мини Електрични Фрижидер Пијалаци Инстант 12V Ладење Првенство 28W 350Ml Пиво Кулер Допир Контрола

Това е достапна
DEN 7957.68
Количината на стоката:

1. Оваа ладење првенство одговара за повеќето шишиња или пиво, кафе, bevarage лименки на пазарот. 2. Тоне дизајн за да се спречи ладен воздух overflow и намалување на капацитет на косата. 3. Phlx ладење чип, ултра-брзо ладење. 4. Вграден-во ултра-тивка фан, потивок и повеќе енергетски ефикасни. 5. Тоа може брзо да кул пијалаци/вода.Име : Ладење Првенство Материјал : Алуминиум Alloy Color : White Voltage : 12 VPower : 28 WControl Метод : Допир Control Cup Капацитет : 350ml Size : 125x125x100mm/4.9x4.9x3.9inch Package Содржина : 1 x Ладење Првенство (нема други објекти)1. Оваа ладење првенство одговара за повеќето шишиња или пиво, кафе, bevarage лименки на пазарот.2. Тоне дизајн за да се спречи ладен воздух overflow и намалување на капацитет на косата.3. Phlx ладење чип, ултра-брзо ладење.4. Вграден-во ултра-тивка фан, потивок и повеќе енергетски ефикасни.5. Тоа може брзо да кул пијалаци/вода.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата