ZRM&E 2 парчиња E26 да E26 Штекер Extender, Водоотпорен Светилка сопственикот, E26 / E27 да E26 / E27 Светилка Носителот Адаптер, E26 E27 Завртка-во Водоотпорен Socket

ZRM&E 2 парчиња E26 да E26 Штекер Extender, Водоотпорен Светилка сопственикот, E26 / E27 да E26 / E27 Светилка Носителот Адаптер,

Това е достапна
DEN 134.16
Количината на стоката:

609 водоотпорен светилка сопственикот е погодна за градина, брод, рудник, фарма, зеленчук база, отворено фенер средина.Погоден за кабел дијаметри на 3мм-6.5 mm.Силна запечатување, водоотпорен, топлинска изолација и пламен retardant својства.Направени од пламен-retardant материјали и високо-квалитетни хардверски додатоци, тој далеку ја надминува изолација, висока температура отпор, отпорност на корозија и водоотпорен функции на обична светилка држачи.Високо-квалитетни материјали се осигура дека животен век надминува лимитот, на спроводливост е добро, и топлина е безбеден и сигурен.Големина информации : Внатрешен дијаметар : 26mm/1.02 инчен Надворешниот дијаметар : 39.5 mm/1.55 инчен Висина : 76mm/2.99 инчен 609 водоотпорна светилка носителот на високо-квалитетни водоотпорен кабел конектор Комбинација.Силна запечатување, добра водоотпорен и одредување на перформанси.Тоа може да ги исполни вашите висока моќност за користење барања и да ја олесни вашата работа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата