TOL Количката со Тркала Метал Намирници Количка со Тркала Шопинг Коли за Намирници Виткање Количка за Практично Складирање Двојно Завртување Тркала 3 Големина Коли?

TOL Количката со Тркала Метал Намирници Количка со Тркала Шопинг Коли за Намирници Виткање Количка за Практично Складирање Двојно

Това е достапна
DEN 7158.96
Количината на стоката:

Компактен Средината : 16in(L) x 14in(W) x 40in(H); Голем : 22in(L) x 14.5 во(W) x 42in(H). ★ Зошто да Изберете Нас : - Овој преклопен количка ви овозможува да правите што сакате без да се грижиш за проблемот на сметководствена. ★ Спецификации - На количката може да биде укината, заштеда на простор пред да го користите.★Она што Ќе Добиете - Метал количка - Pothook、еластична string★ Топло Совети-Becauese на matierial мало бојата на косата е нормален феномен и нема да влијае на користењето.-Поради прирачник за мерење, грешка е 0.1-0.8 cm(0.03-0.3 инчен), ве молиме погледнете во вистинските димензии.-На слик има јасно покажуваат големината, ве молиме потврдете големината пред да нарачате.★ Услуги на клиентите - Ние нудиме 100% враќање на Пари или Размена ако производот има било кој квалитет на прашања, може да се купи со доверба.- Ние нудиме 24 часа онлајн сервисот, ве молиме слободно да ни порака ако имате било какви прашања.Ви благодариме за добра комуникација!- Ние ветува дека ќе брод во рок од 24 часа, а времето за испорака е 7-20 дена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата