KENNAMETAL A32-MCLNR5 2 Кол COOLANT INDEXABLE Здодевни БАР ДОН.543 Внесува 2.0 - MS3165BU

KENNAMETAL A32-MCLNR5 2 Кол COOLANT INDEXABLE Здодевни БАР ДОН.543 Внесува 2.0 - MS3165BU

Това е достапна
DEN 513.60
Количината на стоката:

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDBORING БАР.Се ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : USEDSHANK ГОЛЕМИНА & OAL : 2" SHANK8 1/2 OALSIZE / ЕТИКЕТИРАЊЕ : A32-MCLNR5 MANUFACTURER / БРЕНД : KENNAMETALTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : FR-3-2-C-7.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата