Бања Прозорец Филм ПВЦ Водоотпорен Цртан филм Жаба во Sombrero и Коктел Пијат Чаша Фауна Топло Времето за Одмор Папрат Зелена Кајсија 35.4 x 39 Кујна Прозорец Декоративни ?

Бања Прозорец Филм ПВЦ Водоотпорен Цртан филм Жаба во Sombrero и Коктел Пијат Чаша Фауна Топло Времето за Одмор Папрат Зелена Кајсија

Това е достапна
DEN 647.76
Количината на стоката:

Еколошко Пвц.Увезени. ◆ Објект Големина : 35.4 x 39 инчен во тек, лесно исечените да бара големина со ножици или алатка нож. ◆ Без Лепило Прозорец за Приватност на Филмот : Лепак Слободни Дизајн Намалување на одредување Хемиски Ослободување Драстично, се Применува во Минути и Цврсто се Држи до Прозорецот. ◆ Лесно Отстранување : Оставајќи Нема Остатоци по Отстранување и Филмот, па Дури и Може да Се Користи Повторно!. ◆ УВ Заштита : Блокови до 95% од УВ Зраците и го Намалува Сјајот до 79%, го успорува Бледнее на Тротоарите, Мебел. ◆ За Заштита на приватноста : Обезбедува Приватност и Овозможува Светлата во.Privacy Одредено Ниво : ★★★★☆.Лесно да се намали во било која големина да ги исполни вашите посебни барања.Ако ви треба други големина,ве молиме контактирајте со нас,Ние можеме за вас се прилагодите.Дали сте уморни од купување на скапи drapes и ролетни само за да ја заштитите вашата приватност?Дали имате убава windows дека навистина дури и не сакаат да ги прикријат?Нашата убава чаша налепница може да ви помогнат да се реши овој проблем.Тоа е само лепило, кој е многу лесно да се примени, практично хаос-слободни и нема лепак, па тоа е пренослив!Големина : 35.4" x 39"Што се Вклучени : 1 тркалаат прозорец film Quick Совети : Step1 : Чистење на glass Step2 : Влажно стакло со сапуница вода (или само бистра вода, исто така, работи добро) Step3 : Отстраните од поддршка заштита на состојба ( која е еден вид на јасни винил, ве молиме БИДЕТЕ СИГУРНИ да го отстранат пред да се применат прозорецот на филмот да стакло)Чекор 4 : се Применува за да се навлажни стакло и се изедначи со hands Step5 : Squeegee далеку вода и воздушни меурчиња.Како да се откине поддршка брзо?А : ве Молиме обидете се во аголот и се закачите на Леплива Лента од двете страни на прозорецот за филмот да се оддели, тогаш тоа ќе биде лесно да се отстрани далеку.Совети : 1. Бидејќи налепница е голем, па ние ќе брод тоа се тркалаат.Може да има некои брчки на страни на налепница, но тоа не влијае на оркестарот ефект на ѕидот, ве молиме знаете ова однапред, ви благодариме!2. Ве молиме бидете сигурни да лупам исклучи подлога на филмот пред да го користите и се применува непречено страна на филм за стакло.Во спротивно не ќе биде цврсто да се почитуваат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата