Hicaseer Случај за iPhone 11, Lychee Шема Кожа Позлата Мека TPU Браник Не се Лизга Shockproof Тенка Светлина Заштитна Маска за iPhone 11 6.1 - Сина

Hicaseer Случај за iPhone 11, Lychee Шема Кожа Позлата Мека TPU Браник Не се Лизга Shockproof Тенка Светлина Заштитна Маска за iPhone

Това е достапна
DEN 481.92
Количината на стоката:

✿[Компатибилен со] : i Phone 11 6.1". ✿[Уникатен дизајн] : Мека и трајни TPU школка со модерен lychee кожа текстура шема на грбот. ✿[Солиден и издржливи] : Многу здрав и стилски школка, која може да се спречи капки, гребнатини, прашина и знаци. ✿[Заштита на камерата] : случајот е дизајниран да биде повисока од камерата, така што задните камера нема да ја допре земјата, а со тоа се штитат важно камерата леќи од гребнатини. ✿[Прецизни намалувања] : прецизни намалувања за звучници, камери и други пристаништа.Сите дупки се многу добри, сите пристаништа и конектори лесно може да се пристапи без расклопување; чувствителни копче на поклопецот може да реагираат брзо.Карактеристики на производот : Кожа текстура назад дизајн понуда за добар изглед и потпора.Школка е составен од три материјали : високо-одделение надворешни СТП кожа + мека TPU браник + тешко внатрешни PC задниот панел, што може да се заштити вашиот телефон од од намалувањето, шокантна и гребење.Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани школка.Поставените усна обезбедува дополнителна заштита за телефонскиот екран стакло и камера.Пакет содржи : 1 x 100% сосема нов заштитна маска.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата