Среден Запад Делукс Critter Нација

Среден Запад Делукс Critter Нација

Това е достапна
DEN 4535.76
Количината на стоката:

Вклучува една (1) пан, 1 (еден) прилагодлива полица, 1 (еден) пластика рампата со капак пет вклучени critter-доказ dual-заклучување на бравите кои ќе обезбедат безбеден, лесно една рака операција.На Critter Народ има повеќе приложување поени за додавање hammocks, цевки, играчки и други додатоци кои се продаваат одделно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата