Socobeta Конзола Игра Случај Посветен Конзола Игра Школка Модерен Преносни Поправка Делови Покрие Компатибилен со PSP 3000(Бела)

Socobeta Конзола Игра Случај Посветен Конзола Игра Школка Модерен Преносни Поправка Делови Покрие Компатибилен со PSP 3000(Бела)

Това е достапна
DEN 590.16
Количината на стоката:

Силен заштитен ефект, ефективно да ја играат улогата на анти - шок, анти - притисок, анти - нула.Висок Квалитет на КОМПЈУТЕР Материјал : Одлична изработка, високо transmittance, резервирана за сите влошки.На изглед дизајн е роман, модерен и убава, со анти-пропадна дизајн на грбот, што го прави рака се чувствуваат одлично.Ексклузивно за PSP 3000, совршено се вклопуваат.Транспарентен panel го прави вашиот за PSP 3000 уникатни.Лесно да се промени, сите делови за вашиот замена бара.Функција : 1. Висок Квалитет на КОМПЈУТЕР Материјал : Одлична изработка, високо transmittance, резервирана за сите влошки.2. На изглед дизајн е роман, модерен и убава, со анти-пропадна дизајн на грбот, што го прави рака се чувствуваат одлично.3. Силен заштитен ефект, ефективно да ја играат улогата на анти - шок, анти - притисок, анти - нула.4. Ексклузивно за PSP 3000, совршено се вклопуваат.Транспарентен panel го прави вашиот за PSP 3000 уникатни.5. Лесно да се промени, сите делови за вашиот замена бара.Спецификации : Тип : други играта peripherals Material : PCColor : Бела, Транспарентен, Црна, Сина (изборен)е Применливо Производи : За PSP 3000 Casing Size : Прибл. 17 * 7 * 2 cm / 6.7 * 2.8 * 0.8 in Weight : 90 g Package листа : 1 x Предниот Поклопец на Host1 x Задниот Поклопец Shell2 x Транспарентен Buttons3 x Labels1 x Завртка Kit4 x Копчиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата