Foglooflower 14mm Магнетни Вртливата Искра Приклучок за Штекер со 12-Точка 1mm Тенок Ѕид Искра Приклучок за Штекер 3/8-Инчен Вози Отстранување Алатка Вртливата Искра Приклучо?

Foglooflower 14mm Магнетни Вртливата Искра Приклучок за Штекер со 12-Точка 1mm Тенок Ѕид Искра Приклучок за Штекер 3/8-Инчен Вози

Това е достапна
DEN 292.56
Количината на стоката:

►Големина : 14mm x 12pt 97mm Должина. ►360 степени вртливата акција за максимална флексибилност. ►Ова 12-точка 3/8-инчен вози чашката е издржлив, топлина третираат Хром Vanadium Челик. ►Оваа алатка е изграден во магнетното јадро кое може совршено да се совпаѓаат и задржете го искра plug така како да се спречи да биде оштетен. ►Магнетното јадро го задржува и го штити искра приклучок за полесно инсталација, се грижи, нема повеќе приклучоци намалувањето во моторот за замрзнување.Вртливата Искра Приклучок за Штекер Отстранување Алатка 14 MM за 3/8 Инчи Вози Магнетни Тенок Ѕид 12-Точка Универзална Заеднички Клуч 14mm Features : 100% сосема нов и висок quality Size : 14mm x 12pt 97mm Должина.360 степени вртливата акција за максимална флексибилност.Овој 12-точка 3/8-инчен вози чашката е издржлив, топлина третираат Хром Vanadium Челик.Оваа алатка е изграден во магнетното јадро кое може совршено да се совпаѓаат и задржете го искра plug така како да се спречи да биде оштетен.Магнетното јадро го задржува и го штити искра приклучок за полесно инсталација, се грижи, нема повеќе приклучоци намалувањето во моторот за замрзнување.Спецификација : Материјал : Cr-v Steel Size : 97x18mm/38.2x7.1in Type : 14mm/0.55 in Package Вклучува : 1 X Искра Plug Socketnote : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Клучни карактеристики

Material:
Cr-v Steel
Size:
97x18mm/38.2x7.1in
Type:
14mm/0.55in
Package Includes:
1X Spark Plug Socket
note:
Please allow 1-3cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :

Слични производи во категоријата