Brightz Велосипеди Тркала Светлина и Диско Партија Light Пакет, Плава со Три-Обоени USB Диско Светлина - Пакување од 2 WheelBrightz Светла и 1 CruzinBrightz Диско Партија LED Светло

Brightz Велосипеди Тркала Светлина и Диско Партија Light Пакет, Плава со Три-Обоени USB Диско Светлина - Пакување од 2 WheelBrightz

Това е достапна
DEN 206.16
Количината на стоката:

ВЕЛОСИПЕДИ ТРКАЛА + ДИСКО СВЕТЛИНА - светне на вашиот велосипед со еден лесен пакет пакет!Добиете 2 Тркала Brightz и 1 Cruzin Brightz да светне вашиот возење!.WHEELBRIGHTZ Тркала Brightz користите 20 Микро LED светла за да се создаде прстен на брилијантен боја која е сигурен да го глави и го зграби внимание каде и да одите.CRUZINBRIGHTZ – со цел да емитуваат цел спектар на различни црвена, сина и зелена геометриски форми, нашите велосипед светлина зема партии за возење на патеки, патишта и повеќе.ДОНЕСЕ НА ЗАБАВА – Ова крајната велосипед светлина комплет ви овозможува да ја донесе бојата каде и да одите што ги прави забава прилог на специјални настани, заедница велосипед вози, pedaling околу градот, и многу повеќе.ПОДГОТВЕНИ ДА СВЕТАТ ВО МИНУТИ – Brightz за велосипеди опфаќа широк спектар на патот, велосипедизам, off-road, BMX, планински велосипед, и плажа cruiser велосипеди.Тоа е совршен подарок за момчиња, девојки, и тинејџерите.Светне на вашиот велосипед со еден лесен пакет пакет!Добиете 2 Тркала Brightz и 1 Cruzin Brightz да светне вашиот возење!Wheel Brightz користите 20 Микро LED светла за да се создаде прстен на брилијантен боја која е сигурен да го глави и го зграби внимание каде и да одите.Cruzin Brightz Диско Партија светлина има повеќе Led диоди кои блесне преку објективот на проектот земјата ефект на обрасци кои го осветлуваат било велосипед.Обрасци трепка преку различни комбинации на бои автоматски.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата