Полу-Постојани Црвена Коса Боја - Жив 2.36 Оз. Цевки Привремена Боја на Косата - Амонијак и Насмевка на Слободно -Вегетаријанци и Суровост-Слободен Тонер - Трае 7-15 Шамп?

Полу-Постојани Црвена Коса Боја - Жив 2.36 Оз. Цевки Привремена Боја на Косата - Амонијак и Насмевка на Слободно -Вегетаријанци и

Това е достапна
DEN 287.76
Количината на стоката:

ПОЛУ-ПОСТОЈАНИ КОСА БОЈА : Изразат себе си без обврска.Полу-постојани коса боја од Нота & Spills им овозможува на сите привремено боја на косата.За да ги добиете најдобрите резултати се применуваат на светлина русокоса или белена коса.НЕ-ОШТЕТУВАЊЕ & ХИДРАТАНТНА ФОРМУЛА : Префрлете се до вашиот изглед и да ја задржите насоки штета бесплатно!Ова губење на формула беше развиена за да се состојба на косата како тоа бои тоа.Без хемикалии во постојан бои тоа не остави косата сува и кршливи.ДОЛГО се НОСАТ НЕ ИЗБЛЕДИ : Ова боја трае 7-15 шампони, па можете да се префрлите до вашиот изглед секогаш кога ќе сакате и тоа е доволно нежна за честа употреба.Се меша бои за да се создаде свој прилагодено боја.Секое шише е 2.36 Fl.Оз.ВЕГЕТАРИЈАНСКАТА ПРИЈАТЕЛСКИ & произведени без СУРОВОСТ : Доверба коса производи кои не содржат груби хемикалии.Нејзините амонијак и пероксид слободни така.Нашите производи никогаш не се тестираат врз животни.Оваа вегетаријанска формула држи корените на вашата коса силен и здрав. 14 РАЗЛИЧНИ БОИ : Стојат во толпата!Со 14 уникатни бои да се избере од можете да го најдете совршениот боја за вас.Бидете смели и да ви биде со живописни бои.Тоа го прави лесно да се тестираат бои пред извршување на трајна боја.Artic Сина.Путер Русокоса.Чоколадо Браун.Емералд Зелена.Златна Русокоса.Природни Црна.Портокал Сон.Пинк Моќ.Виолетова Дожд.Црвено Кадифе.Сребрената Лисица.Виолетова Чудо.Вино Црвено.Жолта Роза.Полу-Постојани Боја Мие Надвор.Долго Носат – Трае 7-15 Шампони. 70ml e 2.36 НИ Fl.оз.Вегетаријанската и без Суровост.Навлажнувачки и Не-Оштетување Формула.Без Груби Хемикалии како Пероксид и Амонијак.Високо Пигментирани Бои.Artic Blue Butter Blonde Chocolate Brown Emerald Green Golden Blonde Natural Black Orange Dream Pink Power Purple Rain Red Velvet Silver Fox Violet Wonder Wine Red Yellow Се Зголеми.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата