GROWORD 7 Инчен Терминатор ТВ Алатка LTT-7 GTT-7 CATV Кабел за Заклучување Терминатор Алатка Сина

GROWORD 7 Инчен Терминатор ТВ Алатка LTT-7 GTT-7 CATV Кабел за Заклучување Терминатор Алатка Сина

Това е достапна
DEN 239.76
Количината на стоката:

✅【Широк Спектар на Апликации】7" Престанок ТВ Алатка која се користи за Отстранување на Кабелот Престанок Заклучи,Погоден за CATV ТВ кутија и RG6 RG59 коаксијален кабел конектор. ✅【Висок Квалитет на Материјалите】Направен од висок квалитет на железо, отпорни, долготрајни, и лесен за употреба. ✅【Пакет се Вклучени】1x 7 инчен Кабел за Заклучување Терминатор ТВ Алатка, со 2 слободни приклучоци. ✅【Професионален Дизајн】рачката на оваа терминатор алатка е ергономски дизајниран за зголемена контрола и супериорен потпора.Со солидна пролет челик уши, флексибилни заклучување и отклучување, професионален дизајн за различни заклучување. ✅【Квалитет по-продажбата на услугата】Ако имате било какви прашања во врска со купувањето или нашите производи не може да се постигне очекуваните резултати, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви дадеме одговор во рок од 24 часа.Должина : 7 инчен*се Справи.Дијаметар : 0.95 инч.Материјал : Метал & Пластика.Пакет Содржина : 1x 7 инчен Кабел за Заклучување Терминатор ТВ Алатка+2 штекерите (подножјата).Боја : Сина.Издржливи и долготрајни.Мал и компактен,лесен за чување.Knurled knob дизајн за лесна и цврста потпора.Солидна пролет челик ушите за лесен и флексибилен за заклучување и отклучување.Направен од висок квалитет на железо.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата