Microsoft Bluetooth Ергономски Глушец - Пастелни Сина (222-00049)

Microsoft Bluetooth Ергономски Глушец - Пастелни Сина (222-00049)

Това е достапна
DEN 1606.80
Количината на стоката:

Удобно ергономски дизајн, со мека лесен-за-зафат палецот одмор, промовира природните врвката за околу рака и позиција.Тефлон база со прецизно следење сензор глајд модели без проблеми преку различни површини[4].Машински алуминиумски копчето за тркала за прецизна навигација.Светло, издржлив дизајн со лесна завршува, во премиум материјали. 3 уредувачки копчиња за да додадете стан-специфични функции да бидат попродуктивни[2].Работа во удобноста на целиот ден со нашата премиум безжична ергономски глушец.Се движите токму и за пристап до вашата најчесто користените функции со 3 програмабилни копчиња. [1] на животниот век на Батеријата може да се разликуваат врз основа на корисникот и компјутерски услови. [2] Smart Префрлување не е достапна на уреди кои работат на Windows 10 С. [3] Прилагодување бара преземање на Глувчето и Тастатурата Центар и не е достапна на уреди кои работат на Windows 10 S или Mac OSX. [4] не се работи за чисто стакло или обработени површини. [5] Достапни бои може да варира во зависност од пазарот. [6] на животниот век на Батеријата може да се разликуваат врз основа на корисникот и компјутерот услови. [7] Microsoft е Ограничена Гаранција е во прилог на вашиот потрошувач законот права.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата