JOYIN 36 Компјутери Божиќ Колачиња Tins со Капаци за Давање на Подарок, Правоаголник Третираат Фолија Размена Контејнери, 7х5x2 Tupperware за Еднократна употреба Храна Складир

JOYIN 36 Компјутери Божиќ Колачиња Tins со Капаци за Давање на Подарок, Правоаголник Третираат Фолија Размена Контејнери, 7х5x2 Tupperware

Това е достапна
DEN 479.76
Количината на стоката:

СУПЕР ВРЕДНОСТ ПАКЕТ. 36 Парчиња Алуминиумска Божиќ Правоаголна За Еднократна Употреба Алуминиумска Фолија Тави.Овие се изработени со метални кутија 7.5 g дебелина и алуминиум мувла хартија покрие и мерки 7 x 5 x 2 инчи.Оваа Алуминиумска Фолија Тави доаѓа со 6 хартија покрие дизајни.УНИКАТЕН ДИЗАЈН.Ако сте во потрага за поставување на алуминиумска фолија тави со капаци кои може да се користи за различни нешта, не гледам подалеку!Нашите расположливиот фолија тави со капаци може да им помогне одржите храната топла, а исто така имајќи го од фрлаат надвор од садот.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА.Нашите фолија храна контејнерите со капаци се создаде весела, празнична средина и се идеални за употреба во текот на празниците.Овие алуминиумска фолија контејнери може да се користи за да им служи на храна за време на настани.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ.Детето Безбедно : Не-Токсични.Не сретне стандарди.Безбедност тест одобрени.ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ.Обезбедување на 100% задоволство искуство е нашиот главен приоритет на нашите клиенти.Се чувствуваат слободни да ни порака преку "контактирајте со продавачот" ако производите не ги исполни вашите очекувања.Прославата ќе започне на JOYIN!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата