Tyger Авто TG-RK1B108B Делукс Велосипед Врвот Рамка Крстот Бар Телескопски Адаптер - Црна

Tyger Авто TG-RK1B108B Делукс Велосипед Врвот Рамка Крстот Бар Телескопски Адаптер - Црна

Това е достапна
DEN 444.00
Количината на стоката:

100% состави.Создава врвот цевка за не-конвенционалните рамки.Идеален за деца велосипеди жените велосипеди и степенеста надолу цевки.Тежина капацитет е 33lbs.Држи вашиот велосипед цврсто монтирани на рек рака месеци.Нови push копчето стеги за брза инсталација и отстранување.Телескопски вредноста на сите големина велосипед рамки и анти-ротација инсерти за поголема стабилност.Издржливи гума јаки се обезбеди лесно и безбедно да велосипед матични и седиште пост.Лесна инсталација во секунди.TYGER Не-Кавга Ограничен Доживотна Гаранција за НАС клиенти!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата