Голем Капацитет Молив Случај Сина Планета Оксфорд Ткаенина Молив Торба за Чување Торбичка Пенкало Торба Држач за на Училиште, Канцеларија, Идеја за Подарок за Наза

Голем Капацитет Молив Случај Сина Планета Оксфорд Ткаенина Молив Торба за Чување Торбичка Пенкало Торба Држач за на Училиште, Канцеларија,

Това е достапна
DEN 263.52
Количината на стоката:

Голем капацитет,тоа може да се одржи 30-40 пенкала и моливи, како и малите предмети и gadgets, одлична за употреба и изгледа убаво.Мулти-Функција, Тоа не е само молив случај, но, исто така, може да се користи за други цели, како што се патување случај или козметички случај.Висок квалитет, Што е направен од микрофибер,сунѓер и оксфорд ткаенина,убаво на допир, трајни, квалитет загарантирана.Уникатен дизајн, многу различни стилови, секогаш постои една погодна за вас.Погодна за сите возрасти на луѓе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата