MKFAHIF Dalanddzq Линеарно Движење Топката Имајќи Слајд Блок Черупка SC8UU SCS8LUU SC10LUU SCS12UU 16UU 20UU 25UU 30UU Линеарна Вратило 3D Печатач Делови (Боја : SCS LUU, Внатрешен Дијаметар : 25мм)

MKFAHIF Dalanddzq Линеарно Движење Топката Имајќи Слајд Блок Черупка SC8UU SCS8LUU SC10LUU SCS12UU 16UU 20UU 25UU 30UU Линеарна Вратило

Това е достапна
DEN 5748.96
Количината на стоката:

Пакет се вклучени : 2 парчиња/4pcs линеарна имајќи блок.Блок : SCS VUU , SCS UU , SCS LUU.Внатрешен Дијаметар : 6-30мм.Ве молиме да проверите на кои Големината и Количината ви треба.Блок : SCS VUU , SCS UU , SCS LUUInner Дијаметар : 6-30mm Please проверите која Големина и Количина што треба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата