Hallowell U3258-6PT Премиум Шкафче, 36 Ширина x 15 Длабочина x 78 Висина, 6-Tier, 3-Широк, Удар-Надолу, 729 Пергамент

Hallowell U3258-6PT Премиум Шкафче, 36 Ширина x 15 Длабочина x 78 Висина, 6-Tier, 3-Широк, Удар-Надолу, 729 Пергамент

Това е достапна
DEN 4319.28
Количината на стоката:

Hallowell Премиум Шкафче. 36"W x 15"D x 78"Х 6-Ниво. 3-Широк.Производ бара собранието. 18 Мерач Louvered Врати, 24 Мерач Тело.Hallowell Премиум Гардероба и Кутија Гардероби се сите намена, louvered вратата гардероби дизајниран за чување на сите лични предмети.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата