Индустриски Високо Еластична И Издржливи Пролет 10PCS 1.4 15 10-50мм Пролет Челик Мали Компресија Ослободување Механички Врати Пролет Притисок Пролет Надворешниот Пречн

Индустриски Високо Еластична И Издржливи Пролет 10PCS 1.4 15 10-50мм Пролет Челик Мали Компресија Ослободување Механички Врати Пролет

Това е достапна
DEN 950.40
Количината на стоката:

Силна анти-оксидација, анти-киселина и анти-корозија способност.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-3мм.Поради различни прикази и различни осветлување, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.ви благодариме за разбирањето.Жица со дијаметар (линија дебелина) : 1.4 mm.Надворешниот дијаметар (надворешен дијаметар) : 15mm.Сите компресија извори биле професионално дизајнирана, точно пресметани, токму произведени, како и ефикасно да се тестираат.Забелешка : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-3мм.Поради различни прикази и различни осветлување, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.ви благодариме за разбирањето.Жица со дијаметар (линија дебелина) : 1.4 mm Outer дијаметар (надворешен дијаметар) : 15mm Length : 10мм 15mm 20mm 25мм 30мм 35mm 40mm 45mm 50mm.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата