ZYXLN-Чување на Кутии Кутии,Седиште Нога Столче Складирање Кутија Коцка Складирање Кутија за Складирање Кантите со Капаци Силна Водоотпорен и Влага Доказ Отворено з?

ZYXLN-Чување на Кутии Кутии,Седиште Нога Столче Складирање Кутија Коцка Складирање Кутија за Складирање Кантите со Капаци Силна Водоотпорен

Това е достапна
DEN 887.76
Количината на стоката:

·Здрав и стабилен, нашите клупи се направени од burlap + висока јачина на МДФ + сунѓерот за долгорочна употреба.Обезбедува капацитет до 200 кг. · Удобно места, со висока густина пена перници за супериорен седишта, и меки делови за да се заштитат вашето семејство од удари. ·Флексибилност, мат може да се користи за скоро било која цел.Тоа може да се користи како кутија за складирање за footstools, играчки, ќебиња или книги.Како чевли клупата, кафе на маса или ноќни маса, стои во ходникот, дневната соба, спална или детска соба. · Лесно да се постави и поклопецот на footrests се лесно да се стави заедно во секунди.Дури и место основа и поклопец.Пати до кога не е во употреба. · Влага-доказ, лесен за чување.Тоа може да промовира вентилација и одржување без мирис во собата.Тоа може да се заштити зачувани објекти од прашина и влага. · Насочуваат производ големини за вашиот choice11.81x11.81x11.81 инчи / 30x 30x 30 cm19.68x12.2x12.2 инчи / 50x31x3 1 cm15.74 X9.84 X9.84 инчи / 40x25x25 cm23.62x14.17x14.17 инчи / 60x36x36 cm29.92x14.96x14.96 инчи / 76x38x38 cm15.74x9.84x9.84 инчи / 40x 25x 25 cm14.96x14.96x14.96 инчи / 38 х 38 х 38 cm· структурата е направена на здрав МДФ fiberboard.Ултра-здрав маска може да се отвори од двете страни, така што брзо можете да ги отстраните или да вметнете објекти без да се целосно отстранете го поклопецот.Внатрешноста на кутијата може да се поделат во 2 партиции.Ова исто така го прави подложка за нозе многу стабилна.На лесен-за-за нега на површината на столче е исполнет со висока густина пена, на тој начин осигурувајќи комфорно седиште.· Капацитет 200-300 кг, исто така, може да се користи како чевли клупа или кафе на маса, додека зачувување на играчки, ќебиња или книги【Совети】 Поради разликата во стрелаштво светлина, агол и екранот, таму ќе биде мало боја разлика, која е во рамките на нормалата и не влијае на користењето.Се надевам дека ќе understand The сите димензии се мери од страна на страна, ќе има ситни грешки, кои се во рамките на нормалниот опсег и ќе не влијае на користењето.Безбедност на децата фактори треба да се разгледаат кога ги користите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата