Се разликуваат Steamer за Облека [Home Пареа Почиста] Моќен Патување Steamer Рачни Облека Steamer, 1500W, Навремено Смена. Преносни Ткаенина Пареа Железо. Облека Додаток за 220v

Се разликуваат Steamer за Облека [Home Пареа Почиста] Моќен Патување Steamer Рачни Облека Steamer, 1500W, Навремено Смена. Преносни

Това е достапна
DEN 1287.12
Количината на стоката:

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. [Продолжат со висок стандард полна големина виси облеката steamer]Ние гарантираме за да се користат квалитетни материјали кои се опремени со комплетна опрема, донесе континуирана и стабилна високи-температура на пареа, брзо пареа далеку брчките и freshen ткаенини. [Две ниво дизајн] Погоден за сите облека.Користи ниско прилагодување за потенки ткаенини и High прилагодувањето за подебели ткаенини и палта.Electroplating control panel, нема прашина, елегантен и сјајна. [Високо квалитетни додатоци]Нерѓосувачки челик пареа млазницата со ткаени црево, ткаенина четка, пареа главата клип, делукс облека хангар, анти-scalding ракавици, имаме се што треба за вас.Иста цена, подобро уживање. [Хоризонтална или Вертикална Пеглање]Едно копче за да го промените облека steamer од хоризонтална или вертикална Пеглање, може да се фрли од вашиот железо!Посебни Керамички испаруваат главата ја штити вашата облека од горење кога луѓето ќе згасне.Изградена во 360 степени ротирачки закачалка и Универзална тркала, исто така, им помогне на вашиот лесно испаруваат. [Погоден за носене Испаруваат и 302℉Температура] На steamer усвојува пулсот се зголеми и тројно atomization технологија, обезбедување 302℉висока температура и нано сува пареа, водење на вашата облека погоден за носене веднаш без вода дамка.Висока температура продира длабоко во тешки влакна и ослободување од брчки побрзо отколку обичните пеглање.Steamer главата греење дизајн за 302℉висока температура, 20-25 секунди брзи и моќни пареа.Едно копче дизајниран на пареа главата за Хоризонтална или Вертикална Пеглање да ви даде повеќе слободни пеглање.Авто-Чистење Режим се додава за да се избегне пареа блокада предизвикана од вода скала.Едноставно висат вашата облека на закачалка или штипки и мозочен удар материјал за набори да се топи и ткаенини за освежување.Облека пареа excel при користење на деликатни ткаенини.облека пареа се идеални за да го освежат одговара и да се избегне хемиско чистење, кој може да доведе до сјајна одговара.пареа никогаш нема штета delicates како на свадба фустани и Азија облека.Користете steamer наместо железо, па можете да бидете сигурни при користење на деликатни ткаенини како свила, сатен, chiffon, облека со украсни детали како монистра и sequins, суво чистење само на облека, како костуми и зимски палта.Пареа е исто така ефикасна во освежувачки и sanitising ткаенини, па може да се користи за завеси, мека мебел, drapes, софи, постелнина, бебе облека и играчки.пареа не користат груби хемикалии или детергенти, толку сигурен за вашата облека, бизнис и семејството.Напон (V) : 220 VPower (W) : 1500 WPanel материјал : не ' рѓосувачки челик/ceramic Number на штекер дупки : 7 Frequency (Hz) : 50 Total должина на кабелот за напојување (м) : 1.6 meters Color : темно green Panel големина (должина x ширина (mm) : 96 X48 Water капацитет на резервоар (ml>200 Product големина (должина x ширина x висина mm) : 165×100×200.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата