Алатка Ранец Мода Креативни Бербер Неонски Спорт Салата Вреќа Drawstring Ранец, Торба Drawstring Торба Патување Лесни Џеб Со Патент Спорт Спортски Училиште Патување Салата C

Алатка Ранец Мода Креативни Бербер Неонски Спорт Салата Вреќа Drawstring Ранец, Торба Drawstring Торба Патување Лесни Џеб Со Патент

Това е достапна
DEN 600.00
Количината на стоката:

Големина : 18.5" L X 13.8" W(47x35cm).Тоа е голем спортски подарок за мажи, жени, млади, деца, Момчиња и девојчиња може да се користи како салата ранец или училиште bookbag.Материјал : drawstring салата торба е направен од висока густина оксфорд ткаенина и обичај квалитет на мрежа, кои се трајни и withstands секојдневно носат и солза.На cinch торба може да биде Машина за Перат да заштедите време и тоа суши брзо, совршена како за патување додатоци.Голем Простор : На drawstring ранец има 2 пред патент џебови, која совршено да се задржи чадор,крпи,очила за сонце и други мали предмети.Главната џеб одговара на вашиот спортска опрема ,тренингот опрема .Оваа string ранец може да ви помогне да се задржи на работи издвоени и лесно да се најде.На задната страна е мрежа нето така може да обезбеди одлична Вентилација.Удобно Дебели Strapes : Секоја торба е опремен со 8мм дебели drawstrings спречува од копа во рамената.String должина може да се прилагоди преку јазли.Погоден За Различни Прилики : Лесно за чување на работи и да ги однесе надвор , Тоа ги задоволува вашите видови на потреба од различни occassion.Тоа е совршен за салата, спорт, јога, танц, патување, носат-на багажот, кампување, планинарење, тимска работа, обука и повеќе!.Име на производ : Drawstring Стрингови Bags Material : Најлон со водоотпорен, отпорни на абење и трајни карактеристики; совршен rucksack за ден strolls во градови или кратки прошетки во природа.Големина : длабоко торба и мерки 35 см (должина) x 47 см (висина).Структури : Главни торба и два надворешни џебови;главниот торба има голем број на различни работи од книги за облека.Примена : Спортска Торба, Патна Торба, Секојдневно Торба, Спортска Торба, Училишни Торби, Јога И Кеси.СТИЛСКИ : Достапен во многу различни бои и може да се користи од страна на луѓе во различни возрасти, исто така, Сајбер понеделник, Бокс Ден, бројте,Црн петок,денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките совршен подарок за пријатели и членови на семејството.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата