Перење Забавува 50l Шарени Жирафа Печатени Расклопна Перење Кошници Со Рачки Преносни Облека Забавува За Играчки, Облека Организатор

Перење Забавува 50l Шарени Жирафа Печатени Расклопна Перење Кошници Со Рачки Преносни Облека Забавува За Играчки, Облека Организатор

Това е достапна
DEN 1053.36
Количината на стоката:

Полиестер + Водоотпорен ЈП.Материјал Опис : Полиестер + Водоотпорен Јп.Направени На Силна, Носат-Отпорни, И Водоотпорен Оксфорд Ткаенина, Со Водоотпорен Јп Слој Внатре,Тоа Не Само Што Е Добар Товарот Капацитет, Но, Исто Така, Има Отпорност На Абење.Засилен Се Справи Со Дизајн На Двете Страни : Опремена Со 2 Алуминиумски Круг Мека Дршка На Менувачот, Цврсти И Издржливи, Погодно За Транспорт На Перење Кошница Да Го Спалната Соба, Бањата Или Перење Соба.Дури И Ако Лифт Тешки Торба, Кошница, Ќе Не Солза.Голем Капацитет-1 Недела Перење Капацитет : Нашата Перење Кошница Има Голем Капацитет Од 50 Литри, На Перење Торба Е Лесно Да се Носат И Издржливи.Дали Треба Да Се Спакуваат Облека, Организира Облека Или Пак Играчки, Нашите Пространи Количка За Перење Кошница Е Наједноставниот И Повеќето Ефикасно Решение.Лесен За Складирање : Перење Кофа Може Да Биде Брзо Укината И Поставени Стан, Кога Не Е Во Употреба, Што Ќе Ви Овозможи Да Се Направи Целосна Употреба На Секој Простор.Торба Е Лесен И Не Заземаат Простор Кога Се Преклопени, Што Го Прави Идеален За Кампување.Тој Има Едноставен Дизајн И Светли Бои.Погоден За Чување Облека, Ќебиња, Пешкири, Итн.Мулти Функционални Складирање Кошница : Преносни Перење Кошница Може Да Ги Исполни Сите Ваши Потреби И Е Идеален Избор За Спални, Спални Соби, Бањи И Перење Соби.Бидејќи Се Справи Со Е Здрав, Можете Исто Така Да Се Откажам Тоа Некаде.Направени На Силна, Носат-Отпорни, И Водоотпорен Оксфорд Ткаенина, Со Водоотпорен Јп Слој На Внатрешниот Слој За Да Се Постигне Влага-Доказ Ефект.Со Јп Одбор Поддршка На Дното, Тоа Може Да Издржи Добро, Дури И Ако Не Постои Никаква Облека На Себе.Капацитетот Е 82 Литри, Кој Може Да Се Сместат Облека За Околу Една Недела.Тоа Е Многу Погоден За Универзитетот Спални, Станови, Апартмани, Хотелско Сместување, Само-Услуга За Перење, Нови Простории И Шопинг Места.Не Машина За Миење Или Кајгана, Инаку Торба Ќе Биде Damaged Rest Увери По-Продажбата На : Ние Ќе Ви Обезбедиме Со Задоволително Производи И Услуги.Ако Имате Било Какви Прашања, Можете Да Не Контактирате Преку Е-Маил Во Секое Време, И Ние Ќе Ви Ги Даде Задоволителен Одговор Во Рок Од 24 Часа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата