Easyinsmile 16 Дупки Autoclavable Ендо Датотеки Носителот Фармацевт Дезинфекција Ендодонтско Рек Стојат,Коренскиот Канал на Датотеки Чисти и sterilizatio Блок Стоматолошки Датотек

Easyinsmile 16 Дупки Autoclavable Ендо Датотеки Носителот Фармацевт Дезинфекција Ендодонтско Рек Стојат,Коренскиот Канал на Датотеки

Това е достапна
DEN 383.76
Количината на стоката:

Може да има 11pcs повеќето должини мотор ендо датотеки и 5pcs Рака ендо датотеки, има повеќе функции на чистење, стерилизирање, позиција.Датотеките организатор е autoclavable и може да биде под висока температура од 134 степен за 2 munites или 121 степен за 10 munites.Со мерење владетел опсег од 0-30мм,многу удобен и практичен за вашата работа,Десната или левата рака се користи, факултативна angling;сивиот лизгачки блок може да се следи бројот на стерилизација и употреба.Големина : 13.65 cm x 0.95 cm x 5.56 cm,цврсти и издржливи,можат да се користат постојано, без деформација.Пакетот вклучува 2 парчиња ендо датотеки носители со 13 компјутери сунѓери за чистење. (чистење сунѓери не autoclavable).Easyinsmile 16 Дупки Autoclavable Ендо Датотеки Носителот Фармацевт Дезинфекција Ендодонтско Рек Стојат,Коренскиот Канал на Датотеки Чисти и sterilizatio Блок Стоматолошки Датотеки Организаторот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата