KSDCDF LED Тактички Светло - Висока Лумен, Zoomable, Режими, Отпорен на Вода Светлина - Кампување Додатоци, Надворешна Опрема за Итни случаи Рефлектори

KSDCDF LED Тактички Светло - Висока Лумен, Zoomable, Режими, Отпорен на Вода Светлина - Кампување Додатоци, Надворешна Опрема за

Това е достапна
DEN 14075.04
Количината на стоката:

[Издржливост до 13 часа] Изградена-во 4 2600m AH високи перформанси литиум батерии, 13 часа, на долг рок на траење на батеријата обезбеди силна струја, со висока моќ осветленост излез, го осветлуваат ноќ. [Може да се користи како итен моќ банка] Една работа е мулти-цел, тоа може да го осветлите ноќ додека кампување и истражување во дивината.Тоа исто така може да се користи како итен мобилни телефони и други електронски уреди за да веднаш се трансформира во мобилни моќ банка. [Интелигентна контрола на температурата дизајн] осветленост излез може да бидат автоматски прилагодени според работниот статус на светлото и надворешната температура да се обезбеди долгорочна стабилна работа од страна на моќ.Нашите Led Светилка е совршен за кампување, планинарење, велосипедизам, риболов, водење, куче одење, испади, итни случаи, насочени пребарувања и општата домашна употреба и така натаму.Ви благодариме за купување, се надевам да ви помогне.Сакам светлата во текот на ноќта, кои се повеќе блескави од ѕвездите.Иако не можете да најдете чувство на припадност во градот, светилка може да ви даде светлина за влегување и излегување, и можете да одат на сигурно.Светне на светлата на илјадници семејства, осветлуваат светлина на душата, и го осветлуваат патот кон дома.Производ parameter Product име : flashlight Size : 113 MM*46 MM*41 MMWeight : 330g Material : алуминиум alloy Waterproof оценка : l P44 Working време : околу 13 hours Thank за купување на мојот производ.Се надевам дека ќе ви донесе среќа.Ако имате било какви прашања, јас ќе ви дадам повратна информација како е можно поскоро.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата