Љубов МЕИ Галакси S21 Случај, Отворено Водоотпорен Воена Тешки Shockproof Прашина/Нечистотија Доказ Хибрид Метал Алуминиум+Силикони+Калено Стакло Покритие за Samsung Галак?

Љубов МЕИ Галакси S21 Случај, Отворено Водоотпорен Воена Тешки Shockproof Прашина/Нечистотија Доказ Хибрид Метал Алуминиум+Силикони+Калено

Това е достапна
DEN 791.52
Количината на стоката:

1.【Компатибилен со Samsung Galaxy S21】100% сосема нов и добар квалитет моќен метал shockproof заштита случај. 2.【Shockproof/ Водоотпорен/ Dustproof】 : ЉУБОВ МЕИ бренд метал случај.Вграден-во калено стакло за да го заштитите вашиот телефон од кал, песок, дожд, снег, шок, вибрации, и други еколошки штети.Заштитни ефекти на испакнати хипер-еластична силикон сендвичи и метална рамка со завртки фиксна понуда до 6 метри капка заштита, воена одделение високо влијание шок апсорпција кога неочекувани падови.Совршен за на отворено спортови, како Велосипедизам,пешачење и кампување. 3.【Метал алуминиум+Силикони+Калено Стакло】 : Двоен слој Силикони+Метал Браник+ Вграден во Калено Стакло солиден тешки заштита обезбедува случајно капки, шокови и испакнатините.Додадена капка-одбрана на секој агол и застана на работ да го заштитите екранот.Дизајнирана со лесен за притиснете опфатени копчиња со висок квалитет на изградба & премиум материјали.Дизајниран за маж, војник, воин, отворено ентузијасти, велосипедист, возач на камион. 4.【Поддржуваат Безжичен Полнач】 : Поддржува безжична полнењето без да ја отстраните случај.Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите контроли и пристаништа, без да се отстрани случај.Сите копчиња, пристаништа, и на камерата леќи остане неограничен.лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме. 5.【ЗАБЕЛЕШКА】 : Водоотпорен, може да едноставна заштити вашиот мобилен од ДОЖД или НЕНАДЕЈНА ОШТЕТУВАЊА од ВОДА, може да се соочи со вода resistane и ДОЖД ДОКАЗ, но НЕ се СТАВИ ВО ВОДА.Бренд : ЉУБОВ МЕИ Модел : Компатибилен за Samsung Галакси S21 6.2 инчен 2021 Верзија .Материјал : Метал / Алуминиум / Силикони / Стакло Функција : Shockproof.Кул Солиден Воено-Одделение Дизајн : Хибрид структура направена од шок-абсорбента браник и Полно тело, цврсти назад, Заштита Текот На Аглите, Покрена Рабовите, и Epitaxial Копчето Дизајн обезбедува заштита.Боја : Црна, Бела, Црвена, Сребрена,Жолта,Зелена ве Молиме Имајте во предвид : производот Водоотпорен за дождливите денови или тешки јавните.Не е оценет за подводна употреба, како што се нуркање или впива во вода.Предупредување : Овој случај не е наменета да се користи под вода, но се исполнат дождлив ден или одат на море целосно не се плаши од вода.Пакет се вклучени : 1 x Љубов Меи Случај Компатибилен за Samsung Галакси S21 6.2 инчен 2021 Верзија 1 x Шрафцигер 1 x Phone синџир 1 x Чиста крпа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата