50PCS за Еднократна употреба Face_Masks за Возрасни Унисекс Face_Masks 3 Ply Заштита за Човекот Жена да Густина Место Chrismas ноќта на Вештерките

50PCS за Еднократна употреба Face_Masks за Возрасни Унисекс Face_Masks 3 Ply Заштита за Човекот Жена да Густина Место Chrismas ноќта

Това е достапна
DEN 359.76
Количината на стоката:

❤️❤️50pcs Маски : Прилагодлив мека носот клип дизајн се вклопува лицето подобро.Обезбедување на вас со удобно носење искуство.Нашите санитарни Маски доаѓаат во затворен завиткани , па можете удобно да издаваат една маска во исто време. ❤️❤️Лесно Дишење, Удобно да се Носат : Tri-укината маски со кои се проширува надолу за да ги покрие лицето од носот до под брадата, со сит безбедна одговара.Маски се дизајнирани за општа санитарни цели.Тие се не-медицински и не е докажано да се намали пренесувањето на болести. ❤️❤️Маски се дизајнирани според облик на човечко лице за да се обезбеди стегање и спокојно дишење.На стереоскопски 3 D дизајн држи на лицето се чисти, бидејќи тие контакт маска помалку. ❤️❤️Тоа може да се примени за домови, канцеларии, училишта, паркови, игралишта, внатрешна, надворешна и преполн јавни места.Носат маска, каде и да се да се заштитат себе си. ❤️❤️Маска не се мачат луѓето кои носат очила.Мека жица поддржува придржуваат до носот за да се спречи лизгање и вашите очила од добивање влажни.Носот клип во внатрешноста на секоја маска не само што помага да се задржи маска наоѓа убаво на вашето лице, но исто така, помага да се минимизира воздух истекување и можноста за fogging до наочари.Возрасен Човек Жените Денот на Благодарноста Disposable_Face_Mask Индустриски 3 Ply Уво Јамка 50 PC_Mask Description : 3 ply disposable_mask е направен на 3 ply Spunlace материјал, тоа е здраво и безбедно за да можете да ја користите.Дише материјал и симпатична модели, што ја прави корисна и модерен.Посебни 3 ply Spunlace дизајн, дава одредена заштита против прашина, автомобилот издувни гасови, полен, итн.Еластична уво јамка, лесно да се носат и без притисок да ушите.Карактеристики : 1. Изработени од еколошки материјали, не-иритирачки, меки и удобни.2. Дише материјал и симпатична модели, што ја прави корисна и модерен.3. Посебни 3 ply Spunlace дизајн, обезбедува заштита од прашина, автомобилот издувни гасови, полен, итн.4. Совршен дизајн, кога ќе го носат , тоа се вклопува беспрекорно во вашето лице.Еластична уво јамка е лесно да се носат и без притисок да ушите.5. Ноктите салон или било кој други места каде што заштитата може да биде required Package се вклучени : 50pcs.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата