Ѕид-Монтирани Кабинет, Изградена-во 35 Инчен Виткање Пеглање Одбор, Облекување Огледало, 4 Чување Полиците & 2 Облека Хукер, за Перална, Шиење Соба, Спална соба, 95x35.5x17.5c

Ѕид-Монтирани Кабинет, Изградена-во 35 Инчен Виткање Пеглање Одбор, Облекување Огледало, 4 Чување Полиците & 2 Облека Хукер, за Перална,

Това е достапна
DEN 4079.76
Количината на стоката:

★ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Со нејзината предна страна е огледало, ова пеглање одбор кабинет изгледа како традиционалните ѕид огледало кога затворена.Но, кога има пеглање да се направи, само ја отвори вратата на пеглање одбор кабинет, ослободете го и намалување на поместена одбор на својот прилог нога, и вие ќе бидете подготвени да започнете. ★ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на РАДОСТ : Нашиот Ѕид Пеглање Одбор Кабинет е простор за заштеда на радост во перална, занает соба, шиење соба,спална соба,секоја соба!Со овој пеглање одбор кабинет, сè е во склопот наоѓа во една област. ★MULITI-ЦЕЛ : Полиците во внатрешноста на пеглање одбор кабинет може да се користи за складирање на вашите железо, скроб шише, ножици, шиење комплет, и повеќе, додека 2 куки држете го вашиот свежо притисне предмети. ★ПОСТАБИЛНА И ИЗДРЖЛИВИ : Во ѕид пеглање одбор кабинет е изградена со висок квалитет цврсто дрво, МДФ,што го прави постабилна и издржливи да трае подолго за користење. ★СОБЕРАТ СЛОБОДНИ : Нема собрание, Само треба инсталација.Нашите пеглање одбор складирање кабинет може да се користи во секоја соба декорација.Само инсталирајте кабинетот на ѕидот.Нема собрание потребна, само треба да висат на ѕидот.Опис : Пеглање повеќе не е страшната скучна работа со нашиот ѕид-монтирани пеглање центар.Сите што треба да направите е да отворите latched врата, намалување на одборот за поставување и вие ќе бидете подготвени!Изработени од МЕДИЈАПАН дрво, висат на ѕидот и да ги висина како високо како должината на поддршка на нозе.Железо одбор е удобен, стабилен и стилски.4 складирање shelfes за вашите додатоци.сокриј далеку пеглање одбор кабинет,постојат две куки да се откажам вашиот објектите во близина.Прелив огледало пред вас кога кабинетот укината и може да се шминка на себе си добро.Карактеристики : Висат на ѕидот.Поддршка нозе заграда, постабилна.Внатре кабинет со 4 чување полиците.Метална плоча е повеќе цврсти и издржливи.Да зачувате простор кога ќе ја затворите пеглање одбор кога не е во употреба.Упатство За Инсталација : 1.Намалување дупка во wall2. Изберете висина на исечок врз основа на местото каде што сакате одборот за да ја отворите.3. Безбедна кабинетот на кадрирање studs.Завртка право во рамките на полиците.4. Инсталирање на вратата.Прикачите шарки на вратата.Лифт и усогласување на врата со дупки ќе drilled во кабинетот рамка.Завртка шарки на кабинетот да се прикачи на вратата.Спецификација : Стил : Виткање, Ѕид Mounted Board Материјал : Wood Stand Материјал : Челични Цевки, Железо Tube Accessories : Облека Rack Application : Кабинет Алишта Пеглање Board Color : White Whole големина : 95x35.5x17.5 cm/ 37.4x14x6.9 inches Weight : 12kg Package се Вклучени : 1 x Пеглање Одбор Кабинет.

Клучни карактеристики

Style:
Folding, Wall Mounted
Board Material:
Wood
Stand Material:
Steel Tube, Iron Tube
Accessories:
Clothes Rack
Application:
Cabinet Clothes Ironing Board
Color:
White
Whole size:
95x35.5x17.5 cm/ 37.4x14x6.9 inches
Weight:
12kg
Package Included:
1 x Ironing Board Cabinet :

Слични производи во категоријата