JpGdn 60pcs/(30pairs) Мали Кучиња Коса Лакови со Леопард Печати Коса, Лак со Гумени Бендот и Клип Bowknot за Куче Куќи за Мали и Средни Животни Чешлање Коса Додатоци

JpGdn 60pcs/(30pairs) Мали Кучиња Коса Лакови со Леопард Печати Коса, Лак со Гумени Бендот и Клип Bowknot за Куче Куќи за Мали и

Това е достапна
DEN 311.76
Количината на стоката:

Големина : Коса лакови големина од 2,5*3cm.Гума бендови дијаметар околу 0.39 инчен/10ММ.Гума бендови максималната должина може да се протега на околу 2.5-3 инчи.Материјал : рачно изработени лента за коса дамка лакови со гума бендови, мека и свиленкаста, не-токсични и издржливи ,леопард печати го прави вашето куче посебен и стилски.Пакет : 60 компјутери/30 парови, 15colors секоја боја 4pcs ,куче коса лакови постои црвена , портокалова, црвена роза, розова,длабоко розова,лимон жолта, златна, светло море зелена, skyblue, темно сина, лаванда,црно,домати и peachpuff, многу различни бои, да се обезбеди вашите изберат да се облекуваат на вашите кучиња, погодна за двете момче и девојка кучиња, што ќе го направи вашата мачка или куче изгледа прилично симпатична и убава.Косата лакови со гумени бендот може да се спречи од испаѓање , се стави на или полетување лесно , погоден за мали и средни животни ,кучиња,мачки , зајаци кои има долга коса доволно .Косата качулка прилог може да се направи вашите домашни миленици се погледне повеќе модерни и атрактивни, совршен чешлање лакови за вашата прекрасна милениче.Широк користи за роденден, свадба партија , екскурзија , пикник и дневна прошетка на вашето куче ,тоа е голема костим за преземање на слики, слика пукаат .Продавници за домашни миленичиња исто така можат да се користат како мали подароци за клиентите.Топла Симпатична Куче Коса Bowknot со Гума Бендови 30 Pairs(60 Pcs)15 Боја може да ви даде многу можности да се облекуваат вашиот кучиња,ги задоволат вашите повеќе потреби и диво се користи.Чиста handmade Very симпатична коса bowkont, направете вашето домашно милениче изгледа повеќе убави и привлечни,.Тие, исто така, може да се вклопат за бебе девојки мачка ,зајакот,Тоа може да се направи вашето домашно милениче се погледне повеќе модерни и attractive Note поради целосно рачно изработени на овие bowknot, големината и обликот може да се има мали варијации во секој bowknot , проверете boeknot големина внимателно пред да го купат.Косата лакови погоден за коса, густа и одредени должина на косата на домашни миленици,Нежно да се отстранат, за да се избегне да му наштети на домашно милениче коса.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата