CHIOUPA 3 Парчиња Моќ во Дресот на Носителот Fixator,Мулти Функција Surge Protector Fixators,Ѕид Монтирани Само Лепило Жица Рана простор за Насловна & Канцеларија

CHIOUPA 3 Парчиња Моќ во Дресот на Носителот Fixator,Мулти Функција Surge Protector Fixators,Ѕид Монтирани Само Лепило Жица Рана

Това е достапна
DEN 215.76
Количината на стоката:

МУЛТИ-ФУНКЦИЈА МОЌ ЛЕНТИ НОСИТЕЛОТ : Оваа власт одбор држач, се користат за да се организираат и да ги чувате вашите моќ ленти и дома апаратот жици, да се избегне жица да се гледа, да се зачува простор, и да се направи собата повеќе уредна и редовна.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : моќта лента носител е направен од високо-квалитетна ABS пластика, силни и издржливи, не е лесно да се пробие и да се деформира, мал и лесен, лесно да се носат и продавница.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : штекерот носителот усвојува не-означување и удар слободни дизајн.По сушење на ѕид, лепило може да се отстрани и инсталацијата може да се заврши.Тоа не ќе штета на ѕидот.Постојат силни adhesives на предниот и задниот дел на носителот, кој има голема носивоста.ROTATABLE ДИЗАЈН : Оваа власт одбор на носителот може да се ротира 360 степени, можете да ја прилагодите соодветен агол според простор, погодно да се земе и се користи.ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : моќта лента држач е погоден за бесење разни мали уреди, како што се рутери, далечински контроли, моќ одбори, ткиво кутии, итн., и е лесен за употреба.Можете да завршат вишокот на жици за да се направи кујна побезбедно и многу повеќе редовни.Пакетот вклучува три мулти-функционални моќ во дресот на носителите со големина на 4.72*1.96 во која може да ги чувате моќта ленти, далечински контроли, податочни кабли, рутери и вишокот на електрични жици за да се создаде удобно и уреден дом.Ѕидот-монтирани моќ лента држач е погоден за голем број на мазни ѕидови, табели, плакари, кабинети, фиоки и други места за да се донесе голема погодност за живот.Штекерот носител е направен од високо-квалитетна ABS пластика, кој е издржлив.Постојат силни adhesives на предни и задни краеви, и одлична товарот капацитет можат да носат тежината на patch panel или други објекти,Тоа е практично мала алатка.Спецификација : Материјал : АБС Боја : сина, сива, зелена Големина : 12*5cm/4.72*1.96 во Пакување вклучува : 1 *сина Штекер Fixer 1* зелена Штекер Fixer 1* сива Штекер Fixer Забелешка : 1. Ве молиме дозволено 0.3-1.1 во разликите поради прирачник за мерење, ви благодариме за разбирањето! 2. Поради разликата помеѓу различни монитори, ве молиме да се разбере дека на сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата