Saucony Жените Carrera Xc4 Рамен атлетика Чевли

Saucony Жените Carrera Xc4 Рамен атлетика Чевли

Това е достапна
DEN 1715.04
Количината на стоката:

Гумен ѓон.ISOFIT горната конструкција се прилагодува на ногата е големина, форма, и движење.Saucony Супер Лајт ЕВА midsole за лесни изведба без да се жртвува за заштита.Јаглерод Гумени outsole за флексибилност и влечење фокусирани во пета и пети за намалување на телесната тежина со и без шила. 360 степени дише мрежа горниот дел за лесни перформанси.Најдобар xc рамно на пазарот само што влегов подобро.Целосно инженерните мрежа горниот дел на овој крос-кантри чевли дава дополнителна цврстина за вашиот најбрзо трка уште.Saucony е меѓу најпочитуваните имиња во трчање.Ние нудиме широк спектар на трчање и одење чевли, секој со Saucony марка одговара, се чувствуваат и перформанси.Ние сум поминал години проучување на биомеханиката на врвни спортисти.Нашата цел?Да се развијат креативно инженерство на системи кои зголеми вашиот настап во вашата специфична активност, што ќе ви овозможи да се фокусирате на активност наместо на опрема.Од нашите истражувања се многу иновативни Saucony концепти.Напредни технологии-како Grid, првата единствена-базирани стабилност и амортизирање систем-да се обезбеди предност на спортистите од сите типови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата