Ѕиден Часовник Компатибилен со Луцифер - DC Comics - рачно изработени Винил Рекорд - Хорор Часовник Уметнички дела Подарок идеја за Роденден, Божиќ, Жени, Мажи, Пријатели

Ѕиден Часовник Компатибилен со Луцифер - DC Comics - рачно изработени Винил Рекорд - Хорор Часовник Уметнички дела Подарок идеја

Това е достапна
DEN 781.68
Количината на стоката:

Часовникот е направен со се КОРИСТИ винил рекорд 12 инчи во дијаметар.Часовникот лице е сјајни налепница. 1 AA батеријата е потребно (не се вклучени).Кварцен механизам е тивок и сигурен.На часовникот има силна кука на задната страна за лесно монтирање.СТИЛСКИ И КРЕАТИВЕН ПОДАРОК - семејството и најблиски пријатели и колеги, сите ќе бидат импресионирани од присутни се допаѓа ова.Ние може да го додадете во пакет подарок порака од вас и да го испрати директно до вашиот пријател е-адреса.КАКО ИДЕЈА, НО НЕ МИ СЕ ДОПАЃА ДИЗАЈНОТ?АЈДЕ ДА НАПРАВИМЕ НОВ ЗАЕДНО! – Само ги споделите со нас она што би сакале да видите на вашиот посебни часовник и ние ќе подготви нов дизајн за вас.ЕКОЛОШКИ ОДРЖЛИВ – Нема нови пластични маси се користи за ова уметничко дело што го прави совршен за секој гледа за еко-пријателски објект.На часовници се направени од се КОРИСТАТ винил рекорд.Тоа е причината зошто можете да забележите некои мали гребнатини на нив.Оние гребнатини се суштински дел од нивните уникатни историјата и да го додадете антички убавина.Во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ – потребна ни 2 дена да се направи и бродот вашиот часовник.Тогаш ќе трае околу 10 – 22 работни дена да го достави.Превозот време може да се разликува поради обичаи и пост услуги на секоја земја.Ние се обезбеди следење на број за секој пакет, така што може да се провери парцела локацијата во секое време (ве молиме имајте во предвид дека следење на број може да биде видлива во системот за првите неколку дена по испорака) за ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ (ве МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ МЕНЕ =)) Наш приоритет е да обезбеди најдобра услуга на клиентите.Склони сме да одговориме на сите букви во рок од 24 часа.Во случај да имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред оставајќи ја вашата повратна информација, па ние може да го реши тоа на најдобар начин за вас.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата