Пакет: Пар на Kicker 43DSC4604 120 Вати 4x6 2-Начин Автомобил Стерео Звучници + Пар на Kicker 43DSC6504 6.5 240 Вати 2-Начин Coax Автомобил Стерео Звучници

Пакет: Пар на Kicker 43DSC4604 120 Вати 4x6 2-Начин Автомобил Стерео Звучници + Пар на Kicker 43DSC6504 6.5 240 Вати 2-Начин Coax

Това е достапна
DEN 2110.80
Количината на стоката:

Јасно гимнастик боени е нула доказ.Ја задржува топлината во тесно поради неговата специјално направени состав.Тоа, исто така, има пијат дупка на врвот пие за топли пијалаци и за ставање во цевчиња.Нашите метал чаши се Dishware безбедно чаши.На силиконски капак е совршен.Ние нудиме доживотна гаранција на нашите изолирани гимнастик со капак Во случај дека не сте задоволни со нашата 20 мл кригла, ние ќе ви даде целосна наплата.Нашата вода термос е 6 7/8 инчи во висина и има lipped дијаметар од 3 1/2 инчи.Вие ќе бидете сигурни дека за да УЖИВАТЕ во ЧИСТ И СВЕЖ ВКУС на вашиот омилен пијалок од НАШИТЕ нерѓосувачки челик tumblers.УЖИВАЈТЕ во чистиот И СВЕЖ ВКУС на вашиот омилен пијалок од ВАШИОТ нерѓосувачки челик гимнастик.ЕЛЕГАНТНА И МОДЕРНА ГИМНАСТИК ДИЗАЈН.Нашите Гимнастик Кригла беше наменета за : -на Повик патот патувања -Пешачење или backpacking патувања -Топли денови на плажа -Алпска пешачење на снежните планини-исто Така, одлично за само вода за пиење -Вашите омилени пијалаци -Мајки се хранат своите деца Нашите Гимнастик Чаши беа дизајнирани со следниве карактеристики : - Дизајниран со поделени доказ капак кој може да се отвори со еден прст, (се подели доказ капакот е затворен со силиконски имајќи го воздух тесна) - Капакот е направена со трајни пластични Нашите Гимнастик Чаши се одлична дополнителни карактеристики за одржување на вашиот живот едноставен : -Дизајниран со дупка на магнетни капак, што пие или монтирање цевчиња во удобен-цел да се вклопи во секоја чаша носителот во вашиот автомобил Технолошки Карактеристики на нашата Гимнастик Чаши вклучуваат : - Со цел да се задржи топло топли пијалаци до 6 часа - со цел да се задржи ладни пијалоци кул до 24 часа - Направени со ЛЕСНА Внатрешниот и надворешниот ДИЗАЈН - Направени од ИЗДРЖЛИВ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК 18/8 Произведува без кондензација - Направени BPA free и од не-токсични материјали, која е еко-пријателски - Дизајниран со трајни нула доказ боени - Dishwash безбедно Димензии : Дијаметар на капакот : 3 1/2 инчи Висина : 6 7/8 инчи Дијаметар на дното : 6 инчи.Со својот модерен дизајн, чистење на магнетни капак е лесно.Ние се стремиме да ги задоволи вашите потреби со асортиманот на нашите квалитетни производи, кои вклучуваат изолирани tumblers, шишиња, чаши и thermoses.Вакуум првенство дизајн е толку тесни што кригла не ќе се отвори, дури и кога го држите тоа наопаку.Користете нашите нерѓосувачки челик кафе патување кригла!Произведени со квалитетна медицинска одделение од Нерѓосувачки челик марк 304, што го прави совршен за метал патување tumblers.Без разлика што и да клима сте патуваат во нашите Tumblers се сигурни да содржат топлината на вашиот топол пијалок на вашиот алпска пешачење патувања во планините или чувајте ги вашите ладни пијалаци кул на вашиот пустината Сахара експедиции.Оваа кригла беше едноставно дизајниран да биде доживотно патување другар.Модерната обликот на нашето патување кригла дава убаво чувство на вашата страна.Нашата цел е да се произведуваат квалитет tumblers со едноставен дизајн и паметни.Даде 20oz гимнастик се обидете.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК TUMBLERS ДРЖИ ВОДА СВЕЖО!Запомнете дека метал чаши се подобри за животната средина, па престанете со користење на оние пластични садови!Нашите Tumblers се направени од премиум квалитет на храна оценување на челик.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата