LuMee Дуо Телефон Случај, се Зголеми Сјајот | Напред & Назад LED Осветлување, Променлива Dimmer | Шок Апсорпција, Браник Случај, Selfie Телефон Случај | iPhone 8+ / iPhone 7+ / iPhone 6s+ / iPhone 6+

LuMee Дуо Телефон Случај, се Зголеми Сјајот | Напред & Назад LED Осветлување, Променлива Dimmer | Шок Апсорпција, Браник Случај,

Това е достапна
DEN 963.84
Количината на стоката:

SELFIE ОСВЕТЛУВАЊЕ Е СÈ - Нашите influencer одобрени i Phone случај нуди студио за квалитет на предната и задната страна се соочува светла за создавање на сите видови на слики.На топло, природни LED светла ќе ви овозможи да се создаде слики и видео записи ќе се чувствувате добро во врска - сте во најдобра можна светлина.Тоа на виделина, пред LED ленти тој производ над 90% посветла светлина од телефонот flash.На батерија поддржува 30 минути на целосна светлината!Случајот доаѓа со микро USB полнење кабел.СЛИКА СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА - се Најде вистинската светлина, во секоја ситуација.Овој телефон случај осветлува корисник е лице со едноставно притискање на копче.Кога случајот е ставен во акција, светлината исполнува во сенки, подобрување на фотографија и прави предмет светла, убава и "совршена слика'.БРАНИК СЛУЧАЈ ЗАШТИТА : Заштита на вашиот i Phone од секојдневниот носат и солза со овој Lu Mee случај.Овој тежок случај има заштитни агли кои перница уредот и мека шини за лесно отстранување.СЛИМ & ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН - На Lu Mee Дуо нуди елегантен изглед и се чувствуваат удобно.На надворешната школка доаѓа во ниту еден мека мат или мазна гланц.КОМПАТИБИЛЕН САМО СО : i Phone 8 Плус / i Phone 7 Плус / i Phone 6s Плус / i Phone 6 Плус.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата