Направен Во Мексико Земја Љубов Платно Drawstring Ранец Патување Шопинг Кеси

Направен Во Мексико Земја Љубов Платно Drawstring Ранец Патување Шопинг Кеси

Това е достапна
DEN 623.76
Количината на стоката:

Големина : 36 x 43cm.Класификација : Платно Ранец.Функција : Со тенок, модерен дизајн,овој ранец е еколошки и навистина е голема вредност.Материјал : 100% Платно.Пакет Количина : 1 x ранец.Големина : 36 x 43cm Classification : Платно Ранец Функција : Со тенок, модерен дизајн,овој ранец е еколошки и навистина е голема вредност.Материјал : 100% Платно Пакет Количина : 1 x ранец.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата