Симпатична Молив Случај за Девојки Сива Змија Скали Детска Шминка, Торба и Молив Кеси со Патент, Пенкало, Молив Торбичка за на Училиште/Канцеларија, Пенкало Кутија ?

Симпатична Молив Случај за Девојки Сива Змија Скали Детска Шминка, Торба и Молив Кеси со Патент, Пенкало, Молив Торбичка за на Училиште/Канцеларија,

Това е достапна
DEN 263.52
Количината на стоката:

Голем капацитет,тоа може да се одржи 30-40 пенкала и моливи, како и малите предмети и gadgets, одлична за употреба и изгледа убаво.Мулти-Функција, Тоа не е само молив случај, но, исто така, може да се користи за други цели, како што се патување случај или козметички случај.Висок квалитет, Што е направен од микрофибер,сунѓер и оксфорд ткаенина,убаво на допир, трајни, квалитет загарантирана.Уникатен дизајн, многу различни стилови, секогаш постои една погодна за вас.Погодна за сите возрасти на луѓе.Материјал : микрофибер сунѓерот и оксфорд cloth Size : 20 x 6.3 cm/ 7.9 x 2.5 in Weight : 42 g Feature : Високо-одделение кожа, едноставен и елегантен appearance Notes : не Може да се мијат, не може да се избриша со хемиски растворувач.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата