Квантна QUS270GN Зелена Ултра Магацинот и Висат Бин, 18 x 16-1/2 x 11 Големина (Пакување од 3)

Квантна QUS270GN Зелена Ултра Магацинот и Висат Бин, 18 x 16-1/2 x 11 Големина (Пакување од 3)

Това е достапна
DEN 726.96
Количината на стоката:

Водоотпорен кантите се спротивстави на ' рѓа и корозија.Голем моделирани пред етикетата слотови за ИДЕНТИФИКАЦИЈА етикети.Autoclavable до 250 степени F и отпорни на екстремен студ.Организирање на вашиот инвентар со силна за вбризгување на пластични пластични кутии.Напред, назад и на страна костец за лесно ракување.Изградена во задните ги овозможува кутии за да се откажам од louvered панели или шини.Факултативна јасно пластика прозорецот се зголемува бин капацитет и обезбедува брз поглед на бин содржина.Dividers зголеми флексибилноста и задржи содржината организирани.Широк редење помеѓу и анти-слајд кодот чувајте наредени врзува стабилна и да се спречи пренесувањето.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата