UTP RJ45 Мрежен Кабел Ethernet Тенка Кабел RJ45 Cat7 6 LAN Ултра Тенок Кабел за Cat6 Компатибилен Печ Кабелот 90 степени Право Агол (Должина на Кабел : 25cm, Боја : Cat6-Straight)

UTP RJ45 Мрежен Кабел Ethernet Тенка Кабел RJ45 Cat7 6 LAN Ултра Тенок Кабел за Cat6 Компатибилен Печ Кабелот 90 степени Право Агол

Това е достапна
DEN 373.44
Количината на стоката:

Дизајнот на ултра тенок и аглеста прави кабел биде многу лесен за употреба, многу лесно може да се вклопи во tightest простори.Мала тежина и лесно да се заврши.Ролни убаво и е компактен кога патувате.Пропусен опсег до 500mhz Диригент Мерач : 32 AWG; OD : 2.8+/-0.15 MM; Конектор Тип : RJ45; Конектори Пакет се вклучени : cat7 Ултра Тенок Интернет Етернет Кабел x1.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата