21 Прашања Аматерски Радио Март, 1985 - Може, 1988

21 Прашања Аматерски Радио Март, 1985 - Може, 1988

Това е достапна
DEN 1638.00
Количината на стоката:

Вкупно Инвентар Од Пет До Десет Милиони Предмети Во Кој Се Комични Книги; Списанија; Книги; Brewermania;.Календари; Каталози; CGC Оценување на Стрипови; Забава Сувенири; Стакло, Вклучувајќи Chihuly; Fenton;.Murano; Постери; Програми; Евиденција; Упатување Клубови, Спортски Сувенири; Играчки; Трговија Картички И Повеќе.Дваесет и Еден (Да, 21) Гроздобер Прашања На Аматерски Радио Списание Март - октомври, ноември 1985 година, 1986 - септември, 1987 година април - Мај, 1988 Година Просечната Состојба : Боја и сјај се многу добри, но постојат некои scuffing и површинската нечистотија моментов, неколку мали агол nicks, dings, или набори, мејлинг етикети на левата страна од пред опфаќа, некои мали ' рбет стрес знаци, 3/85 има некои светлосни дамки на мејлинг етикета и малку влага waviness на предната маска, 12/86 има некои стрес околу staples, 4/88 има мала ' рбет се подели на дното, но се многу чисти.Веројатно Никогаш Не Чита.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата